Jednoducho rýchlejšie čistejšie

Nezávislá štúdia dokázala, že srdcom každej kuchyne je kuchynský drez. Viac ako 60% prác v kuchyni sa odohráva tu. Napriek umývačke riadu! V kuchyni pri dreze dochádza k znečisteniu. A to sa musí odstrániť. To stojí veľa času. Síce nároky sú vysoké ale pre BLANCO je presne to poháňacím faktorom v našom rozvoji. Chceme, aby bola práca v kuchyni tak jednoduchá a ľahká, ako je to len možné.

BLANCO EasyCare je meno pre túto myšlienku, je to premyslený výrobný koncept: drezy, ktoré sú ľahšie ošetrovateľné!

Je jedno, či nerez, SILGRANIT alebo keramika … voľba BLANCO drezu je správne rozhodnutie pre:

  • stupeň uľahčenia práce
  • dlhodobú hodnotu kuchyne
  • radosť z práce v kuchyni
Ako ošetríte svoj drez či batériu Blanco?

BLANCOCARE ošetrujúce prípravky špeciálne zladené s povrchovou úpravou od firmy BLANCO. Všetky pomyselné problémy sa dajú odstrániť. Od škrabancov cez usadeniny vodného kameňa a odtlačky prstov až k hrdze, kovový oter alebo sfarbenie.

Nezávislá štúdia dokázala, že srdcom každej kuchyne je kuchynský drez. Viac ako 60% prác sa odohráva na tomto mieste. Je jasné, že pri tom vznikne množstvo nečistôt, ktoré sa musia odstrániť a to stojí veľa času.

Nároky na čistotu sú vysoké a to je pre nás tým pravým poháňacím faktorom. Chceme, aby bola Vaša práca v kuchyni taká jednoduchá a ľahká ako to je len možné. Blanco EASYCARE je meno pre túto myšlienku – ucelený výrobný proces.

Kuchynské drezy, ktoré takmer samy od seba ostanú čisté!

Je jedno či je to nerez, silgranit alebo keramika – BLANCO kuchynský drez je vždy to najlepšie rozhodnutie pre:

  • stupeň uľahčenia práce
  • dlhodobú hodnotu kuchyne
  • radosť z práce v kuchyni

Na ošetrenie nerezových drezov stačia doma používané umývacie prostriedky a z času na čas sa môže preleštiť so špeciálnym prostriedkom na nerez. Predovšetkým je odporúčaný BLANCOPOLISH. Prípravok ľahko odstráni nečistotu a dodá drezu lesk.

Na odstránenie neústupných usadenín vodného kameňa možné použiť BlancoAntialk

Nerez ChromoDur ®

Svetová novinka patentovaná a predajná len u firmy BLANCO. Pevné spojenie chrómu a nerezu vytvárajú dlhodobú ochranu nerezového drezu a robia drez odolným proti škrabancom a stopám po použití. Na povrchu sa voda zoskupí a odtečie – nevzniká vodný kameň. Drez postačí ošetriť len handričkou. Garantujeme Vám dlhodobý lesk.

Nerez PuraPlus ® Steel

Žiarivo čisté nerezové kuchynské drezy. Špeciálne zapečatenie povrchu bráni tomu, aby sa tu usadila voda alebo nečistota (napr. vodný kameň).

SILGRANIT ® PuraDur II

Drezy SILGRANIT ® PuraDur II – jednoducho a rýchlo čisté. Jedinečná ošetrovacia vlastnosť je pri patentovanej svetovej novinke v materiáli. Na povrchu vynikne ochranný film zabraňujúci tvoreniu vodného kameňa a škvŕn. Fľaky sa na dreze neudržia, odstránite ich pomocou vlhkej handričky. Pevne usadené nečistoty sa rozpustia pôsobením prípravku BLANCOACTIV.

SILGRANIT ® CLEAN

Drezy so SILGRANIT ® CLEAN sú jednoducho rýchlejšie čisté. Pre vylepšenú účinnú látku sa drezy po používaní udržiavajú lepšie. Optimálne je použiť čistú vodu a trochu čistiaceho prostriedku. Pevne usadené nečistoty sa rozpustia pôsobením prípravku BLANCOACTIV.

Väčší komfort v kuchyni. Drezy BLANCO Keramika PuraPlus ® vyzerajú aj po dlhodobom používaní ako nové. Špeciálne zapečatenie PuraPlus ® spôsobuje zmenšenie pórov a dodáva povrchu lesk. Prostredníctvom vytvoreného vodoodpudivého povrchového efektu sa voda zoskupí do malých kvapôčok (odperlí) a nedovolí nečistote prilepiť sa na drez. Zredukuje sa tvorba vodného kameňa a škvŕn.

Na čistenie postačí vlhká handrička s troškou umývacieho prostriedku.

Na odstránenie nerezových stôp odporúčame drez ošetriť prípravkom PuraPlus ® Liquid, ktorým sa zároveň obnoví odperlovací efekt.

Na odstránenie neústupných usadenín vodného kameňa možné použiť BlancoAntialk

Video návody

Čistenie silgranitových drezov a batérií

Ako najlepšie čistiť nečistoty a vodný kameň zo silgranitových drezov a batérií Blanco.

Čistenie nerezových drezov a batérií

Ako najlepšie čistiť nečistoty a vodný kameň z nerezových drezov a batérií Blanco.

Čistenie keramických drezov a batérií

Ako najlepšie čistiť nečistoty a vodný kameň z keramických drezov a batérií Blanco.