Kuchynské umývacie centrum – centrum kuchyne

Dnes znamená kuchynský drez viac ako len miesto na umývanie riadu
BLANCO je vedúci výrobca kompletných umývacích centier extra triedy. Dokonale zladené komponenty, od inovatívneho drezu až k nemu hodiacej sa armatúry a inteligentnému, triediacemu a organizačnému systému, ktoré zvyšujú najvyššiu funkčnosť pracovnej pohodlnosti v kuchyni. Povrchy BLANCO drezov Vás presvedčia o jedinečnej odolnosti ako o ľahkej údržbe a takto tvoria perfektné umývacie centrum.

Najlepšie tipy k výberu umývacieho centra

Optimálne využitie priestoru
BLANCO ponúka pre každú požiadavku riešenie na optimálne využitie priestoru.

Viac komfortu patrí k tomu
S ergonómiou a funkčnosťou je všetko jednoduchšie. Pri značke BLANCO sú všetky časti perfektne spolu zladené.

Hladké priebehy namiesto nadbytočných hmatov
Inovatívny AXen – koncept od firmy BLANCO sa postará o racionálnu prácu pozdĺž celej osi – s viacstranne použiteľnými a posúvateľnými funkčnými elementmi.

Voľne plánovať – bez kompromisov
Komfort nie je otázkou veľkosti alebo formátu. Aj drez s malými vonkajšími rozmermi – s veľkou základnou vaničkou a vhodným príslušenstvom – môže vyzerať veľký.

Blanco EasyCare
BLANCO EasyCare povrchy sa starajú o maximálne ošetrovanie. BLANCO EasyCare čistiace prostriedky prispievajú k tomu, aby bežné povrchy drezov a batérii vyzerali starostlivo udržiavané.

Perfektná súhra
Drez, batéria, triedenie odpadkov, praktické organizačné systémy v spodnej skrinke a príslušenstvo perfektne ladia vo funkčnosti, materiále a v rozdelení až do najmenších detailov.

Demonštrácia kvality a odolnosti BLANCO drezov silgranit: